KONST / Litografier / Färglitografi 14257194
nr 1425 7194
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 74/250, tulpaner. Färglitografi, bildmått: 59x84cm, yttermått inklusive ram: 79x103cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:08:58
13/10 08:11:34
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström